Vaikiškas elektrinis paspirtukas Beaster Kids

Vaikiškas elektrinis paspirtukas Beaster Kids
Peržiūrėta: 52 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 505
Prekyboje: 1
139,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Vaikiškas elektrinis paspirtukas Beaster Kids „BS03KSP“, mėlynas, vaikams nuo 8 metų

Beaster Scooter „Kids“ – tai praktiškas ir saugus paspirtukas jūsų vaikams. Jis tinkamas naudoti vaikams nuo 8 m. amžiaus, yra itin lengvas, bet kada paprastai ir greitai sulankstomas. Elektrinis paspirtukas specialiai pritaikytas kiekvienam vaikui, kuris kartu su tėvais mieste nori keliauti ir pramogauti išmaniai bei moderniai. Paspirtuko svoris siekia vos 4,7 kg. Sulankstytą paspirtuką nesunkiai galėsite persinešti, taip pat vežtis automobilyje. Su „Beaster Kids“ elektriniu paspirtuku jūsų vaikas galės mėgautis išskirtiniu laiko leidimu ir keliaudamas patirti daugybę džiugių bei neužmirštamų akimirkų.

Lengvas valdymas

Vaikišką „Beaster Kids“ el. paspirtuką lengvai galės valdyti kiekvienas tinkamo amžiaus vaikas. Paspirtukas įjungiamas mygtuku, o variklis aktyvuojamas ir važiuoti pradedama, užkėlus koją ant jutiklio ir pasispyrus koja. Tai itin intuityvus ir paprastas valdymas.

Vaikams nuo 8 metų

Šis el. paspirtukas yra skirtas naudoti vaikams nuo 8 m. amžiaus. Taip pat reikia atsižvelgti į vaiko ūgį, kad važiavimas paspirtuku jam visuomet būtų patogus. Maksimali prietaiso apkrova yra 55 kg.

Nuvažiuokite iki 4–5 km

Paspirtuku vaikas galės nuvažiuoti net iki 5 km atstumą. Rinkitės lygius, švarius ir sausus lauko paviršius maksimaliam atstumui pasiekti.

Iki 8 km/val. greitis

„Beaster Kids“ vaikiškas el. paspirtukas gali išvystyti iki 8 km/val. maksimalų greitį. Naudojantis paspirtuku vaikas privalo dėvėti šalmą, alkūnių bei kelių apsaugas.

Galiniai stabdžiai

Prietaiso stabdžiai yra paspirtuko gale ir stovint patogiai spaudžiami koja.

Reguliuojamas vairo aukštis

Patogiai reguliuokite el. paspirtuko vairo aukštį ir pritaikykite jį prie jūsų vaiko ūgio. Taip pat galėsite jį visuomet lengvai pakeisti, naudojantis kitam vaikui.

Kokybiška ličio jonų baterija

Šis elektrinis paspirtukas turi integruotą kokybišką 2 Ah, 22 V ličio jonų bateriją, kuri užtikrina ilgalaikio prietaiso veikimo kokybę. Taip pat ji pasižymi apsaugine sistema, kuri automatiškai išjungs prietaisą esant jo perkrovai.

Sulankstymas

Prietaisą sulankstysite itin greitai ir paprastai. Sulanksčius prietaiso vairas prisilenks prie platformos ir paspirtuko aukštis sumažės daugiau nei 50 cm, todėl jį galėsite nesunkiai persinešti ar persivežti automobiliu.

Greitas įkrovimas

El. paspirtuko įkrovimas užtruks 2 valandas. Įkraukite bateriją prieš pirmąjį ir po kiekvieno sekančio naudojimo.

Guminės padangos

Elektrinio paspirtuko padangos yra guminės. Tai garantuoja patogų važiavimą ir mažesnę vibraciją.

Techniniai Beaster Kids „BS03KSP“ duomenys:

• Maksimalus greitis: iki 8 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 5 km.

• Skirta vaikams: nuo 8 metų amžiaus.

• Įtampa: 100–240 V, 50/60 Hz.

• Baterija: ličio jonų, 22 V, 2 Ah.

• Įkrovimo laikas: 2 valandos.

• Galiniai kojiniai stabdžiai

• Maksimali apkrova: 55 kg;

• Matmenys: 73,5 (I) x 36 (P) x 85,5 (A) cm.

• Sulankstyto matmenys: 67,5 (I) x 36 (P) x 25 (A) cm.

• Padangos: guminės, priekinė 14,5 cm, galinė 12,7 cm.

• Svoris: 4,7 kg.

• Spalva: mėlyna.

.


        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 5 metai, . Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.   Importuotojas - UAB Salasta