Paspirtukas mašinėlė Baby MIX Mercedes UR-HZ639

Paspirtukas mašinėlė Baby MIX Mercedes UR-HZ639
Peržiūrėta: 737 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 970 BL
Prekyboje: Nėra sandėlyje
77,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Paspirtukas mašinėlė Baby MIX Mercedes UR-HZ639

Tai žaisminga pirmoji transporto priemonė, kuria vaikas gali važiuoti pats. Rekomenduojamas amžius nuo 9 mėnesių iki  4 metų, nesunkesniems nei 27 kg. Žaislas su atrama, kad vaikutis jaustųsi saugus. Mažylis sėdės ant didelės sėdynės bei laikysis už vairo.  Paspirtukas ne tik padeda žengti pirmuosius žingsnius, bet ir skatina vaiko motorinių ir socialinių įgūdžių vystymąsi. Paspirtukas turi ir daugiau visokiausių funkcijų, kurios suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikučiui. Paspirtukas turi talpią bagažinę, kurioje tilps daug visokiausių niekučių. Patogi rankena, kurią galite nuimti.

Prieš duodami paspirtuką žaisti vaikui pilnai jį surinkite ir patikrinkite tvirtumą. Neleiskite vaikui paspirtuku važiuoti į įkalnę ir nuokalnę, taip pat saugokite, kad vaikas neartėtų prie laiptų.

* Paspirtuko papildomoms funkcijoms reikalingos 3 AA tipo baterijos.

(baterijos perkamos atskirai)   

 
Žaislo  pakuotės  išmatavimai  cm
Aukštis83
Plotis66
Storis35
 

   Svoris 3,8 kg

 

        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 9 mėnesiai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta I     Importuotojas - UAB Salasta