Triratukas Trike Fix Mini 3 in 1 raudonas

Triratukas Trike Fix Mini 3 in 1 raudonas
Peržiūrėta: 8 Gamintojas: Trike Fix
Kodas: 7391 KX5377 2
Prekyboje: 1
32,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

 

Triratukas Trike Fix Mini 3 in 1 raudonas

 


 

Didžiulis greitis, adrenalinas, vėjas plaukuose (žinoma, pro skylutes šalme) ir didžiulis azartas! Visa tai suteiks jūsų vaikui šį produktą!

Triratis „Trys viename“ Trike Fix Mini siūlo daug įdomių galimybių! Jis pavirs trimis skirtingomis transporto priemonėmis , priklausomai nuo vaiko ir tėvų pageidavimų!

Pirmasis – triratis visureigis dviratis! Sumontavus pedalus į specialias rankenas ir išskleidus ratus į šonus, bus sukurta patogi, stabili transporto priemonė, puikiai tinkanti pirmiesiems nuotykiams su ratais!

Kai jis įvaldo judėti pirmąja forma, ateina laikas antrajai – tai yra triračiui ! Įstatykite pedalus į priekinio rato lizdus ir leiskite vaikui nukeliauti į tolį!

Pačioje pabaigoje mažylio laukia pati sunkiausia užduotis – galite užlenkti galinius ratus taip, kad jie būtų arti vienas kito. Tai pareikalaus iš vaiko išlaikyti pusiausvyrą ir suteiks jam puikią pamoką prieš važiuojant tikru dviračiu dviračiu!

Dizainas leidžia pilnai reguliuoti vairą nuo 41 cm iki 50 cm, o balną nuo 31 - 38 cm. Tai leis jums puikiai pritaikyti aukštį pagal naudotoją, užtikrinant komfortą ir saugumą.

Produktas puikiai tiks bet kuriam vaikui nuo 18 mėnesių iki 4 metų! Per šį ilgą laikotarpį tai suteiks jam daugybę įdomių ir malonių akimirkų!

Maksimali apkrova – 30 kg, todėl nereikia jaudintis, kad vaikas sugadins dviratį!

Įdomus dizainas pritrauks mažiausių lenktynininkų dėmesį ir paskatins juos žaisti! Paprasta forma ir modernus stilius patiks ir tėveliams!

Toks triratukas tikrai puikus pasirinkimas kiekvienam! Visų pirma verta prisiminti, kad judėjimas yra sveikata! Žaislas, kuris paskatins mažylį vaikščioti ir būti fiziškai aktyviam, padės tinkamai vystytis ir palaikyti tinkamą formą! Taip pat lavins pusiausvyros pojūtį, viso kūno raumenis ir motorinę koordinaciją!

Taip pat tai bus puikus būdas supažindinti mažylį su Kelių eismo taisyklėmis ir saugiu judėjimu šaligatviu! Mokymasis žaidžiant duos ilgalaikių rezultatų!

Medžiagos, panaudotos gaminiui sukurti, suteikia jam didelį patvarumą – jis tikrai išgyvens ne vieną šeimos kelionę!

Spalva: balta

Maks. vaiko svoris: 30 kg

Medžiaga:

ratai: plastikiniai + putplasčio padangos
rėmas: aliuminis
vairas: guminės rankenos.

Matmenys:

dviratis: 67cm x 47cm x 51cm
bendras rėmo ilgis : 31 cm
vairo aukštis nuo žemės: 41cm -50cm
vairo plotis: 32cm
balno aukštis nuo žemės: 31cm -38cm
balnelio matmenys: 24cm x 13cm
rėmo ilgis nuo balno iki vairo: 18cm
priekinio rato skersmuo : 22 cm
galinio rato skersmuo : 15 cm
pakuotės matmenys : 61cm x 17cm x 21cm

Supakuota kartoninėje dėžutėje.

Produktas tinka 1,5-4 metų vaikams. 30kg maks.

           Prekės konsultantas        8 650 77880