5 priežastys, kodėl vaikas turėtų išmokti važiuoti dviračiu

Paskelbė salasta 2020.11.11 0 Komentarai

Važinėjimas dviračiu yra neatsiejamas nuo vaikystės. Turbūt daugelis iš mūsų su šypsena veide prisimena smagias akimirkas, praleistas dviračiu besivaikant vėją. Šiandien, kai auganti naujoji karta nuo pat mažumės susipažįsta su išmaniais įrenginiais ir vis daugiau laiko praleidžia skaitmeniniame pasaulyje, aktyvi veikla lauke gali būti ypač naudinga vaikų vystymuisi. Todėl pateikiame 6 priežastis, kodėl Jūsų vaikas turėtų važinėti dviračiu.

1. Tai – smagus užsiėmimas

Kartais patys paprasčiausi dalykai gyvenime suteikia daugiausiai malonumo ir džiaugsmo. Vaikiški dviračiai – ne išimtis. Pavyzdžiui, Dviratiskross.lt kataloge esantys dviračiai, skirti vaikams, pasižymi žaismingomis spalvomis ir įvairiais aksesuarais, kurie dviratį paverčia išskirtiniu. Be to, tai veikla, kuria vaikas gali užsiimti tiek su draugų būriu, tiek vienas.

2. Vaikas bus fiziškai aktyvus

Rekomenduojama, kad vaikas bent valandą per dieną praleistų užsiimdamas aktyvia fizine veikla. Deja, ne kiekvienas vaikas šiandien juda tiek, kiek turėtų. Tai gali pakenkti vaiko vystymuisi ir bendrai savijautai, todėl skatinti atžalą kuo daugiau judėti yra būtina. Važinėjimas dviračiu – puikus būdas palaikyti fizinį aktyvumą ir įpratinti jį prie tokios veiklos.

3. Tai veikla, kuria gali užsiimti visa šeima

Važinėjimą dviračiu renkasi nemažai šeimų. Vaikiški dviračiai šiandien yra ypač patogūs, juos galima sureguliuoti ir priderinti taip, kad vaikas jaustųsi kuo saugiau ir komfortabiliau. Jeigu galvojote, kaip į bendrą veiklą įtraukti visus šeimos narius, kodėl nepasirinkus važinėjimo dviračiu.

4. Važinėjimas dviračiu gerina vaiko protinį aktyvumą

Mindamas pedalus vaikas ne tik gerina savo fizinę būklę, bet ir aktyvina smegenų veiklą, gerina koncentraciją ir imlumą informacijai, o tai – labai svarbu jauname amžiuje. Pavyzdžiui, jeigu vaikas į mokyklą atvyks dviračiu, tikėtina, kad jo diena bus produktyvesnė. Be to, fizinė veikla siejama ir su padidėjusiu laimės hormono – serotonino –  išsiskyrimu.

5. Tai gali būti puiki transporto priemonė kasdienai

Vaikiški dviračiai gali būti naudojami ir kelionėms į mokyklą vaikui kiek ūgtelėjus. Dviratiskross.lt galima rasti įvairių papildomų priedų, kurie leistų patogiai susidėti daiktus ar saugiai laikyti dviratį. Atžalai namus pasiektų greičiau nei viešuoju transportu ar pėsčiomis, tai ugdytų jo savarankiškumą ir padėtų atsipalaiduoti po sunkios dienos mokykloje.

Rinkitės dviratį savo vaikui čia - https://salasta.lt/dviraciai/vaikiski-dviraciai

Leave a Comment