Paspirtukas Triukinis Flyby Air Gold

Paspirtukas Triukinis Flyby Air Gold
Peržiūrėta: 1116 Gamintojas: flyby
Kodas: 8110 Gold
Prekyboje: Užsakyti iš anksto
130,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

 

Paspirtukas Triukinis Flyby Air Gold

 


 

    Aukštas „T“ formos plieninis vairas su minkštais ir patogiais griebtuvais (rankenomis). Vairo aukštis puikiai tinka 135 cm - 170 cm ūgiui. 4 varžtų vairo spaustukas suteikia tvirtumo konstrukcijai, tuo pačiu sumažinant vairo lūžinėjimus, palyginti su 2 varžtų paspirtukais. 110 mm dydžio ratai su aliuminio ratlankiais ir ABEC-9 guoliais suteiks nuostabų riedėjimą ir komfortą, judėdami ne tik po redlienčių parką, bet ir po miestą. Patogi platforma padės raideriui balansuoti ir išmokti pirmųjų gudrybių! Geriausias paspirtukas savo kainos segmente!

  

Paspirtuko ratų dydis 110mm
Dydis Strypo ilgis (mm): 580 Strypo plotis (mm):590
Guoliai ABEC-9
Stabdžių tipas Kojinis
Rankenos Guminės
Platformos dydis 50-10.8 cm
Rekomenduojamas ūgis 135-170cm

Svoris: 3,8 kg

 

Įspėjimas: Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esanys žmonės.

 

*Didmeninei prekybai - didelėje pakuotėje supakuota po 4 vnt.

 


        Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.   Importuotojas - UAB Salasta      

Raktiniai žodžiai: paspirtukas, triukinis