Paspirtukas Triukinis Flyby Lite V2 juodas chromas

Paspirtukas Triukinis Flyby Lite V2 juodas chromas
Peržiūrėta: 26 Gamintojas: flyby
Kodas:
8115 BC
Prekyboje: 4
99,50 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Paspirtukas Triukinis Flyby Lite V2 juodas chromas

 


 

    Paspirtukas tinkamas triukams taip pat  įprastais keliais. Guminiai ratai, stiprūs aliuminiai ratų diskai su ABEC-9 guolių sistema, užtikrinančia tylų ir gerą riedėjimą. Paspirtuko vairo guoliai (pusiau integruoti) pagaminti pagal IHC sistemą lengvesnei priežiūrai, kad kiekvienas savininkas galėtų lengvai stebėti savo paspirtuką ir palaikyti jį tvarkingą. Patvarus lengvas aliuminio rėmas puikiai tinkai pirmųjų pagrindinių triukų mokymuisi (tokių kaip rėmo apsukimas - tailwhip'ams), o titano rankena užtikrina patvarumą nesėkmingai nusileidus po triuko. Vairo aukštis puikiai tinkamas 125 cm - 165 cm ūgio paspirtukininkams. Lankstus bespiruoklis stabdis, kokybiška sukibimo juosta, minkštos ranketos ir kokybiški dažai daro šį paspirtuką geriausiu savo segmente. Šį triukiniį paspirtuką rekomenduojame vaikams nuo 4 iki 7 ar daugiau metų.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

  

Paspirtuko ratų dydis 100mm
Strypo ilgis (mm): 570

Strypo plotis (mm):520
Guoliai ABEC-9
Stabdžių tipas Kojinis
Rankenos Guminės
Platformos dydis 115 x 470
Rekomenduojamas ūgis 115-130 cm

Rekomenduojamas amžius - nuo 4 metų

Svoris: 3,6 kg

 

*Didmeninei prekybai - didelėje pakuotėje supakuota po 4 vnt.

 


 

Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.   Importuotojas - UAB Salasta   

Įspėjimas: Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esanys žmonės.

Raktiniai žodžiai: paspirtukas, triukinis