Paspirtukas GLOBBER Junior Foldable Fantasy Lights, violetinis

Paspirtukas GLOBBER Junior Foldable Fantasy Lights, violetinis
Peržiūrėta: 467 Gamintojas: Globber
Kodas:
2961 VI
Prekyboje: Nėra sandėlyje
74,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

 

Paspirtukas GLOBBER Junior Foldable Fantasy Lights, violetinis

 


  

Patentuota paspirtuko sulankstymo sistema: pakanka paspausti vos vieną mygtuką ir paspirtukas bus sulankstytas. Paspirtukas lengvas ir kompaktiškas, todėl jį patogu ne tik nešti, bet ir transportuoti ar surasti jam vietą namuose. Pagrindas – žemas, platus, padengtas neslidžia medžiaga, su papildoma metaline struktūra sutvirtinimui. Pagrindas dekoruotas stilingais raštais. Ilgas ir platus paspirtuko stabdis užtikrina ne tik efektyvų stabdymą, bet ir apsaugo ratuką nuo susidėvėjimo. 3 skirtingose pozicijose fiksuojamas vairo aukštis. Vairas turi ergonomiškas ir patogias rankenas. Priekiniai ratukai šviečia raudona, žalia ir mėlyna spalvomis. Baterijos nereikalingos!  Paspirtuko ratukai pagaminti iš kokybiškos ir tvirtos PU medžiagos, yra gerai riedantys ir šoklūs

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Paspirtuko ratų dydis 120mm - 80 mm
Guoliai ABEC-9
Stabdžių tipas Kojinis
Rankenos Guminės
Vairo plotis 33 cm
Rekomenduojamas nuo 2 iki 6 metų amžiaus

Rekomenduojamas ūgis nuo 85 iki 110 cm

Saugus važiuoti iki 50 kg.

Svoris: 2,960 kg

 


 

Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.

Įspėjimas: Būtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esanys žmonės.

Raktiniai žodžiai: paspirtukas, vaikiškas