Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS52ST

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS52ST
Peržiūrėta: 1758 Gamintojas: Beaster
Kodas: 508
Prekyboje: Užsakyti iš anksto
414,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS52ST

 


 

Beaster Scooter „BS52ST“ – yra patvarus, stabilus ir patikimas elektrinis paspirtukas, kuris puikiai tiks kasdieniam važinėjimui gatvėmis. Paspirtuko galingumas siekia 400 W, o 36 V, 7,8 Ah baterija pasižymi didele talpa, dėl kurios galėsite viena baterijos įkrova paspirtuku nuvažiuoti iki 30 km bei pasiekti iki 28 km/val. greitį.

Ypač lengvas. Šis elektrinis paspirtukas išsiskiria nedideliu svoriu, kuris leis prietaisą sulanksčius persinešti tiesiog rankoje. Paspirtukas sveria vos 9,8 kg.

Kokybė ir patikimumas. Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS52ST“ yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis visiškai saugiai. Paspirtukas atlaiko net iki 120 kg apkrovą.

20,3 cm (8 colių) skersmens elektrinio paspirtuko padangos yra specialiai pritaikytos važiavimui gatvėmis ir ypač atsparios nusidėvėjimui. Šios padangos puikiai absorbuoja smūgius ir garantuoja maksimaliai komfortišką važiavimą.

Greitas ir galingas. Beaster Scooter „BS52ST“ idealiai tiks vidutinio ilgumo išvykoms miesto gatvėmis ir užmiestyje. Paspirtuku nuvažiuosite iki 30 km atstumą ir galėsite pasiekti iki 28 km/val. greitį.

Informatyvus ekranėlis. Paspirtuko ekranėlyje visos kelionės metu galėsite patogiai matyti savo važiavimo greitį, važiavimo trukmę ir baterijos įkrovą.

Talpi baterija. Paspirtuko 36 V, 7,8 Ah baterija yra talpi ir ilgaamžė. Šią bateriją pilnai įkrausite vos per 6–8 val.

Lengvai sulankstomas. Pasinaudoję paspirtuku, jį sulankstysite itin lengvai ir greitai. Prietaiso sulankstymas yra patogus ir paprastas. Sulankstyto paspirtuko matmenys žymiai sumažėja, todėl jis tampa kur kas lengviau transportuojamas po pasivažinėjimo.

Diskiniai stabdžiai. Dėl patikimos diskinių stabdžių sistemos užtikrinama puiki stabdymo jėga. Jauskitės užtikrintai ir saugiai vairuodami šį elektrinį paspirtuką.

Techniniai Beaster Scooter „BS52ST“ duomenys:

• Galingumas: 400 W.

• Baterija: 36 V, 7,8 Ah.

• Įkrovimo laikas: 6–8 val.

• Maksimalus greitis: iki 28 km/val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 30 km.

• Stabdžiai: diskiniai.

• Patvari aliuminio lydinio konstrukcija.

• Maksimali apkrova: 120 kg;

• Padangos: 20,3 cm (8 coliai).

• Svoris: 9,8 kg.


PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių: 1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose. 2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių. 3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja). DĖMESIO: važiuojant elektriniu paspirtuku privaloma visuomet dėvėti apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas) bei laikytis kelių eismo taisyklių, užtikrinti pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumą. 

*  Prekės konsultantas     (9-18)       8 630 07962

*  Prekės konsultantas (visada)       8 650 77880

info@salasta.lt

 

Raktiniai žodžiai: elektrinis, paspirtukas