Kelionių dviračiais pliusai

Paskelbė salasta 2020.11.11 0 Komentarai

Įveikti didelius atstumus įvairiomis transporto priemonėmis šiandien galima kaip niekad paprastai ir greitai. Tačiau didysis pokytis, kaip bebūtų, atsiranda ne besirenkant transportą tolimoms kelionėms, o planuojant, kaip įveikti sąlyginai nedidelius atstumus. Technologijoms sparčiai judant į priekį, o orams dėl, ko gero, tik mokslininkams žinomų priežasčių vis šiltėjant, dviratis neabejotina tampa ta transporto priemone, kurią verta rinktis nedidelėms kelionėms. Jei to dar neišbandėte, pateiksime keletą priežasčių, kodėl turėtumėte tai padaryti artimiausiu metu.

Dviračių ir jų priedų įvairovė

Kiek anksčiau, dviračių pasirinkimas nebuvo toks gausus, o dviračių aksesuarai, pasak Dviratiskross.lt atstovų, nebuvo taip gerai pritaikyti skirtingiems dviratininkų poreikiams. Šiandien priedų pasirinkimas – milžiniškas ir kiekvienas gali išsirinkti ergonomiškus, bet kokioje išvykoje praversiančius aksesuarus. Technologijos aprangoje drabužius pavertė lengvesniais, patogesniais ir atliekančiais daugiau funkcijų. Be to, rinkoje atsirado naujos dviračių kategorijos: bikepacking (lengvi, greitai surenkami dviračiai, skirti turizmui ir kelionėms), gravel (panašūs į plento dviračius, tačiau gali turėti kiek agresyvesnę pavarų sistemą, platesnes, daugiau bekelei pritaikytas padangas) ir, žinoma, elektriniai dviračiai. Turėdami tokią pasirinkimo įvairovę, galėsite išsirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Tai gali tapti nauju hobiu

Nuvažiuoti iki norimos vietos automobiliu ar autobusu – anoks pasiekimas. Pasiekti ją dviračiu yra ne tik daug įdomiau, bet ir reikalauja daugiau pasiruošimo. Tinkama apranga ir dviračių aksesuarai, maršruto planavimas kelionės privers laukti su didesniu nekantravimu. Be to, jeigu manote, kad dviratį iš garažo ištraukiate pernelyg retai, tai gali būti puiki paskata tai padaryti. Keliauti galite su draugais, šeimos nariais ar net vieni. Perspėjame, jog šis dalykas gali būti užkrečiamas, todėl tikėtina, kad keliauti tokiu būdu norėsite vis dažniau.

Pamatysite daugiau

Susidarę norimą maršrutą, Jūs galėsite apsilankyti bei pamatyti tai, ką norite. Tokios galimybės neturėtumėte važiuodami autobusu, o automobiliu gali būti nepatogu privažiuoti arba tektų gerokai pakeisti kelionės kursą. Keliaudami dviračiu galite bet kada sustoti, pasigrožėti bei įamžinti akį traukiančius vaizdus. Įvairūs dviračių aksesuarai, pavyzdžiui, telefono laikikliai, leis patogiai naudotis navigacija, padės nepaklysti ir sėkmingai pasiekti kelionės tikslą.

Kelionės dviračiu – ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir galimybė įgyvendinti sau iškeltą iššūkį ir tobulėti. Tad nieko nelaukite ir planuokite jau dabar!

Kelionių dviračiai čia - https://salasta.lt/dviraciai/kelioniu-dviraciai

Leave a Comment