Elektromobilis Keturatis Desert Moro

Elektromobilis Keturatis Desert Moro
Peržiūrėta: 22 Gamintojas: Baby mix
Kodas:
7672 MR
Prekyboje: 1
359,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

 

Elektromobilis Keturatis Desert Moro


Transporto priemonė, skirta vaikams nuo 3 metų,  kaip gimtadienio dovana ar kitai progai. Ratai turi gumine dangą, kuri skirta slopinti vibracijas ir garsus nuo kietos dangos. Su keturiais galingais varikliais ir trim greičiais lengva įveikti kalveles, nelygumus ar žolę. Keturatis turi stabdžius.. . Važiuodami į priekį šviečia žibintai. Automobilije taip pat galite prijungti savo MP3 muzikos įrangos grotuvą, kad vaikas galėtų klausytis savo mėgstamų dainų, pasakų, ir tt. Keturatis turi užvedimo raktelį.

 

Vaiko amžius: 3 +

Varikliai 4 x 45W
Maitinimas: 12V/10Ah akumuliatorius

Greičiai - 3

Ratai 35 x 15 cm
Transporto priemonės svoris: 22,9 kg
Maksimalus vaiko svoris: 30 kg
Transporto priemonės matmenys: 113 x 68 x 78 cm

 


 

Jūsų patogumui vakarų Lietuvos regione elektromobilį atvežame patys. Elektromobilis bus pilnai surinktas. Jūsų vaikas iš karto galės sėsti ir važiuoti. Dirbame taip, kad Jums neliktų jokių rūpesčių.  Likusioje Lietuvos dalyje Elektromobilius pristatome kurjerių pagalba ir gamyklinėje pakuotėje. Salasta kolektyvas.

 


        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 3 metai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Žaislu žaisti tik tėvų ar suaugusiųių priežiūroje. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta