Elektromobilis Mercedes Benz AMG S63

Elektromobilis Mercedes Benz AMG S63
Peržoūrėta: 226 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 31110 bk
Prekyboje: 1
269,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Elektromobilis Mercedes Benz AMG S63

Pristatome naujieną šį sezoną. Gražus licenzinis Elektromobilis Mercedes Benz AMG S63 vaikui su atidaromomis durimis, nuostabūs apšvietimo efektai, maloni ausiai muzika, realūs variklio garsas.+ Nuotolinio valdymo pultelis tėvams.
Šviečiantis automobilio skydelis patraukia jaunojo vairuotojo dėmesį. Transporto priemonė gali būti valdomas nuotolinio valdymo pulteliu arba vaikas gali vairuoti pats. Transporto priemonė, skirta mažiausiems vaikams,  kaip gimtadienio dovana ar kitai progai.
Ratai gumine dangą, kuri skirta slopinti vibracijas ir garsus nuo kietos dangos. Su dviem galingais varikliais ir dviem  greičiais lengva įveikti kalveles, nelygumus ar žolę. Automobilis turi stabdžius.. . Važiuodami į priekį šviečia žibintai. Automobilije taip pat galite prijungti savo MP3 muzikos įrangos grotuvą, kad vaikas galėtų klausytis savo mėgstamų dainų, pasakų, ir tt

Vaiko amžius: 3 +
Maitinimas: 1 x 12V akumuliatorius
Būtinos baterijos: 2 x AAA (nuotolinio valdymo pultui)
Transporto priemonės svoris: 16 kg
Maksimalus vaiko svoris: 30 kg
Sėdynės matmenys: 29 x 38 x 23 cm
Transporto priemonės matmenys: 116 x 67 x 48 cm

Jūsų patogumui elektromobilį atvežame patys. Elektromobilis bus pilnai surinktas. Jūsų vaikas iš karto galės sėsti ir važiuoti. Dirbame taip, kad Jums neliktų jokių rūpesčių. Salasta kolektyvas.


        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 3 metai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Žaislu žaisti tik tėvų ar suaugusiųių priežiūroje. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta I     Importuotojas - UAB Salasta