Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS15

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS15
Peržiūrėta: 456 Gamintojas: KROSS
Kodas: 509
Prekyboje: 2
950,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter BS15

 


 

Beaster Scooter „BS15“ elektrinis paspirtukas išsiskiria savo galingu 1200 W varikliu bei didelės talpos 48 V, 18 Ah baterija. Tai leidžia paspirtukui išvystyti didelį net iki 65 km/val greitį ir vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 55–65 km atstumą. Prietaisas išsiskiria lengvu aliuminio rėmu, todėl paspirtuko svoris siekia tik 25 kg. Optimalaus 20,3 cm skersmens padangos padės užvažiuoti į 30–35° įkalnes, o patvari paspirtuko konstrukcija išlaikys iki 120 kg apkrovą.

Aliuminio lydinio rėmas. Elektrinis paspirtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis saugiai. Jis yra ne tik lengvas, tačiau ir paprastai sulankstomas – taigi neužima daug vietos ir leidžia jį visur pasiimti su savimi.

Informatyvus ekranėlis. Beaster Scooter „BS15“ elektrinio paspirtuko ekranėlis yra itin informatyvus ir patogus. Jame naudojimosi paspirtuku metu visuomet matysite važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos įkrovos lygį, nustatytą pavarą ir veikimo trukmę.

Ličio jonų baterija. Didelės talpos 48 V, 18 Ah ličio jonų baterija garantuos prietaiso ilgaamžiškumą, patikimumą važiuojant ir efektyvų naudojimą.

Ilgaamžės padangos. 20,3 cm skersmens padangos yra atsparios nusidėvėjimui bei gerai absorbuoja smūgius važiavimo metu.

Reguliuojamas vairo aukštis. Priklausomai nuo savo ūgio galėsite reguliuoti vairo aukštį. Tai užtikrins maksimalų komfortą naudojant prietaisą.

Paprastas valdymas. „Beaster Scooter“ el. paspirtuko valdymas itin patogus ir intuityvus. Prietaisas turi du mygtukus, kuriais ne tik įjungsite ir išjungsite paspirtuką, bet ir galėsite keisti bei reguliuoti jo parinktis.

Kilkite į įkalnes. Šiuo elektriniu paspirtukas galėsite pakilti į 30–35° įkalnes. Amortizatoriai sušvelnina kelio nelygumus bei užtikrina išskirtinį patogumą važiuojant.

Patvari atraminė kojelė. Atraminė elektrinio paspirtuko kojelė padės patogiai pasistatyti ir palikti paspirtuką sustojus.

Puiki stabdymo jėga. Diskiniai paspirtuko Beaster Scooter „BS15“ stabdžiai užtikrina nepriekaištingą stabdymo jėgą ir saugumą.

LED žibintai. Kokybiški LED žibintai garantuos puikų apšvietimą naudojant paspirtuką prieblandoje ar esant prastam matomumui.

Pagamintas iš tvirtų, aukštos kokybės medžiagų. Elektrinis paspirtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jo tvirtumą, universalumą ir saugumą.

Lengvai sulankstomas. Pasinaudoję paspirtuku jį sulankstysite vos per kelias sekundes. Prietaiso sulankstymas yra itin patogus ir paprastas. Sulankstytas paspirtukas užims žymiai mažiau vietos, todėl jį galėsite nesunkiai transportuoti automobiliu ar persinešti į reikiamą vietą.

 


 

Techninės elektrinio paspirtuko Beaster Scooter „BS15“ savybės:

• Galingumas: 1200 W.

• Baterija: ličio jonų, 48 V, 18 Ah.

• Baterijos įkrovimo laikas: apie 6–8 val.

• Maksimalus greitis: 65 km/val.

• Maksimalus atstumas pilna įkrova: 55–65 km.

• Maksimalus vairuotojo svoris: 120 kg.

• Maksimali įkalnė: 30–35°.

• Stabdžiai: diskiniai.

• Rėmas: aliuminio.

• Žibintai: LED.

• Padangos: 20,3 cm.

• Svoris: 25 kg.

 


 

PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių: 1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose. 2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių. 3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja). DĖMESIO: važiuojant elektriniu paspirtuku privaloma visuomet dėvėti apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas) bei laikytis kelių eismo taisyklių, užtikrinti pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

 *  Prekės konsultantas     (9-18)       8 630 07962

*  Prekės konsultantas (visada)       8 650 77880

info@salasta.lt

 

Raktiniai žodžiai: elektrinis, paspirtukas