Fisher Price Išmaniųjų lygių šuniukas su širdute

Fisher Price Išmaniųjų lygių šuniukas su širdute
Peržiūrėta: 3414 Gamintojas: Fisher Price
Kodas:
1421
Prekyboje: 2
54,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Išmaniųjų lygių šuniukas su širdute Fisher Price kalbanti lietuviškai

 
Mielas, minkštas šuniukas, skirtas 6 - 36 mėn. vaikams. Žaislo užrašai, dainelės, frazės yra LIETUVIŲ KALBA.
Su mokomuoju šuniuku išmoksite raideles ir abėcėlę, skaičiukus ir skaičiuoti, spalvas, kūno dalis.
6 interaktyvūs taškai!
Kiekvienas mažylis vystosi skirtingu tempu, todėl išmaniųjų lygių technologija prisitaiko prie dabartinio kūdikio raidos etapo ir jo amžiaus.
Pasirinkite vieną iš šiuo metu labiausiai Jūsų mažylio išsivystymo lygį atitinkančių žaidimo lygių ir paspauskite 1, 2 arba 3.
Šuniukas groja 20 skirtingų dainelių, kurias galite dainuoti kartu. Paspauskite ir palaikykite šuniuko širdutę ir klausykitės visų dainelių iš eilės. Mėgstamiausios dainelės:

 “Mažas mažas voras”
 “Švieski, švieski man žvaigždele”
 “Tortas bus”
 “Jei esi draugų būrely”
 “Kils kojas, kilst rankas”
 “Aš myliu’
 ir kitos smagios dainelės.

Mokomojo šuniuko sesutė turi 3 išmaniuosius lygius:
1. Lygis “Pažaiskime” (6 mėn.) Pirmieji žodžiai ir garsai sužadina mažylio smalsumą. Mažylis gali paspausti šuniuko rankytes, pėdutes, pilvuką, širdutę ar ausytę ir klausytis pirmųjų žodžių, spalvelių, raidžių ar kūno dalių pavadinimų.
2. Lygis “Pasimokykime” (12 mėn.) Paskatinkite mažylį atsakyti į paprastus klausimus. Mažylis raginamas skaičiuoti, skirti spalvas, parodyti kūno dalis ir judėti. Smagios dainelės, linksmi garsai ir padrąsinančios frazės apdovanoja mažylio pastangas.
3. Lygis “Pamėgdžiokime” (18 mėn.) Kūrybingumo lavinimas, pamėgdžiojimas ir žaidimas rolėmis. Šuniukas atgyja grodamas smagias daineles, garsus ir frazes, kurios padrąsina mažylį vaidinti, apkabinti ir draugauti.