Prekių kategorijos

Paspirtukas motociklas Baby MIX UR HZ617r

Paspirtukas motociklas Baby MIX UR HZ617r
Peržoūrėta: 1498 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 31128
Prekyboje: 1
Sblizingas
29,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Paspirtukas motociklas Baby MIX UR HZ617r

Tai žaisminga pirmoji transporto priemonė, kuria vaikas gali važiuoti pats. Rekomenduojamas amžius nuo 9 mėnesių iki  3 metų, nesunkesniems nei 20 kg. Žaislas su dideliais ratais ir atrama, kad vaikutis jaustųsi saugus.  Paspirtukas ne tik padeda žengti pirmuosius žingsnius, bet ir skatina vaiko motorinių ir socialinių įgūdžių vystymąsi. Paspirtukas turi ir daugiau visokiausių funkcijų, kurios suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikučiui.

Vaire yra pypynė

Prieš duodami paspirtuką žaisti vaikui pilnai jį surinkite ir patikrinkite tvirtumą. Neleiskite vaikui paspirtuku važiuoti į įkalnę ir nuokalnę, taip pat saugokite, kad vaikas neartėtų prie laiptų.

Žaislo aukštis - 43 cm.

Žaislo ilgis - 64 cm.

Svoris 2,2 kg.

* Paspirtuko papildomoms funkcijoms reikalingos 2 AA tipo baterijos.

(baterijos perkamos atskirai)   

 
Žaislo  pakuotės  išmatavimai  cm
Aukštis 32
Plotis 62
Storis 22
 

    

 

        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 9 mėnesiai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta I     Importuotojas - UAB Salasta       

apie
5 ( 5 / 5 )
Tvirtas ilgaamžis paspirtukas. Pirkome savo vyresnėliui, bet nesugebėjo sulaužyti,nors ir yra gabus "mechanikas" todėl atiteks garbe antjo atsisesti ir jaunesniajam.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):