Paspirtukas Baby MIX UR Z381 geltonas

Paspirtukas Baby MIX UR Z381 geltonas
Peržoūrėta: 236 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 31 140
Prekyboje: 1
Sblizingas
42,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Paspirtukas Baby MIX UR Z381 geltonas

Tai žaisminga pirmoji transporto priemonė, kuria vaikas gali važiuoti pats. Rekomenduojamas amžius nuo 9 mėnesių iki  4 metų, nesunkesniems nei 27 kg. Žaislas su dideliais ratais ir atrama, kad vaikutis jaustųsi saugus. Mažylis sėdės ant didelės sėdynės bei laikysis už vairo.  Paspirtukas ne tik padeda žengti pirmuosius žingsnius, bet ir skatina vaiko motorinių ir socialinių įgūdžių vystymąsi. Paspirtukas turi ir daugiau visokiausių funkcijų, kurios suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikučiui. Paspirtukas turi talpią bagažinę, kurioje tilps daug visokiausių niekučių. Patogi rankena, kurią galite nuimti.

Prieš duodami paspirtuką žaisti vaikui pilnai jį surinkite ir patikrinkite tvirtumą. Neleiskite vaikui paspirtuku važiuoti į įkalnę ir nuokalnę, taip pat saugokite, kad vaikas neartėtų prie laiptų.

 

* Paspirtuko papildomoms funkcijoms reikalingos 3 AA tipo baterijos.

(baterijos perkamos atskirai)   

 
Žaislo  pakuotės  išmatavimai  cm
Aukštis29
Plotis62
Storis46
 

   Svoris 3,8 kg

 

        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 9 mėnesiai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta I     Importuotojas - UAB Salasta