Paspirtukas Baby MIX 558 žalias

Paspirtukas Baby MIX 558 žalias
Peržoūrėta: 194 Gamintojas: Baby mix
Kodas: 31164z
Prekyboje: 1
Sblizingas
37,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Paspirtukas Baby MIX 558 žalias

Tai žaisminga pirmoji transporto priemonė, kuria vaikas gali važiuoti pats. Rekomenduojamas amžius nuo 9 mėnesių iki  4 metų, nesunkesniems nei 25 kg. Žaislas su didele atrama nugarai ir apsaugomis šonuose, kad vaikutis jaustųsi saugus. Mažylis sėdės ant didelės sėdynės bei laikysis už vairo.  Paspirtukas ne tik padeda žengti pirmuosius žingsnius, bet ir skatina vaiko motorinių ir socialinių įgūdžių vystymąsi. Paspirtukas turi ir daugiau visokiausių funkcijų, kurios suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikučiui. Patogi nuimama rankena, nuimami pakojai, nuimama šonų apsauga nuo išvirtimo.

Prieš duodami paspirtuką žaisti vaikui pilnai jį surinkite ir patikrinkite tvirtumą. Neleiskite vaikui paspirtuku važiuoti į įkalnę ir nuokalnę, taip pat saugokite, kad vaikas neartėtų prie laiptų.

nėra muzikėlės ir šviesų. yra tik mechaniškai paspaudžiamas signalas

 

Žaislo  pakuotės  išmatavimai  cm
Aukštis29
Plotis60
Storis23
Svoris3,8 kg

 


        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 9 mėnesiai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija. Prašome nemesti panaudotų baterijų į buitinių atliekų konteinerius, bet atiduoti jas į tokių atliekų surinkimo punktus aba specialiai tokioms atliekoms skirtas šiukšliadėžes. Saugokime gamtą.    Importuotojas - UAB Salasta