MUZIKOS INSTRUMENTAI

Nuostabus garsų pasaulis mus lydi kiekviename žingsnyje, muzika įprasmina tam tikrus gyvenimo momentus. Be jos neįsivaizduojamos šventės, draugų susibūrimai, muzika – kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Vieniems ji mažiau svarbi, o kiti – ja gyvena. Dažnai išgirdus kokią nors dainą ar melodiją atmintyje iškyla kažkurio laikotarpio prisiminimai. Teigiama, kad net ir iš kelionių geriausiai atsimename ne tik pamatytus vaizdus, bet ir tvyrojusius kvapus, išgirstą muziką.

Nuo civilizacijos pradžios garsai ir tam tikri jų deriniai padėjo žmonėms bendrauti, numanyti vieniems kitų emocijas, būsenas, jausmus, perspėti apie gresiantį pavojų. Geriausiai save išreikšti buvo galima būtent per muziką ar šokio judesius. Muzika taip pat buvo naudojama kuriant poeziją. Garso vibracijų pagalba buvo statomi pastatai, kuriuose vykdavo ritualinės apeigos, čia išgaunant norimą skambesį. Dabar garsas pritaikomas ir gydymo tikslais, o garsų terapijos poveikis dažnai lyginamas su šviesos terapija, kai žmogus pradeda geriau jaustis, išsivaduoja iš jį slegiančios būsenos. Muzikos klausymas ir kūrimas atpalaiduoja, lavina klausą, pajautą.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
 20 VATŲ GITARINIS KUBAS SU GARSO EFEKTAISPowerful COSM onboard New acoustic simul..
169,00 EUR
Dėklas gitarai akustinei G2WDėklas su 1 cm pašiltinimu ir su paminkštinimuDėklas pasiūtas iš..
24,00 EUR
Dėklas gitarai klasikinei G1KDėklas pasiūtas iš neperšlampančios medžiagosPriekyje yra kišen..
14,00 EUR
Dėklas gitarai klasikinei G2KDėklas su 1 cm pašiltinimu ir su paminkštinimuDėklas pasiūtas i..
24,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
85,00 EUR 39,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
Stygos klasikinei gitarai D'Addario EJ27NNORMALAUS TEMPIMO1 styga - E .0292 styga - B .0..
7,00 EUR
Gitaros derinimo tiuneris Fender 1620 mėlynasDerintojas veikia nuo vibracijos,Tiuneris yra c..
15,90 EUR
Gitaros derinimo tiuneris Fender 1620 raudonasDerintojas veikia nuo vibracijos,Tiuneris yra ..
15,90 EUR
Įvertinimų - 1
Gitaros Kapodasteris CAPO NS LitePrisegamas prie gitaros grifo. Naudojamas pakeisti tonacijai. ..
19,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/16Smuikas vienos šešioliktosios - pats mažiausias smuikelisKomplekte yra dė..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/4Smuikas vieno ketvirčioKomplekte yra dėklas ir strykas.Rekomenduojamas..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/8Smuikas vienos aštuntosiosKomplekte yra dėklas ir strykas.Rekomenduoja..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 3/4Smuikas trijų ketvirčiųKomplekte yra dėklas ir strykas.Rekomenduojamas..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 4/4Smuikas keturių ketvirčių (pilnas)Komplekte yra dėklas ir strykas.Reko..
112,00 EUR

Muzika kuriama savęs realizavimo ir/ar komerciniais pardavimo tikslais. Mėgėjai muziką dažniausiai kuria savo malonumui, kartais taip prisidėdami šiek tiek pinigų prie pagrindinių gaunamų lėšų, o profesionalams tai tampa nuolatiniu apmokamu darbu ir vieninteliu pajamų šaltiniu. Norint parduoti kokybišką produktą svarbu naudoti tinkamus muzikos instrumentus, profesionalią garso įrašymo bei redagavimo techniką ir programas. Šiuolaikinė garso aparatūra ir nauji, gerą akustinę vertę turintys muzikos instrumentai gali padėti nustebinti, prikaustyti klausytoją, išlaikyti jo dėmesį, kas labai aktualu muzikos kūrėjams.

Mūsų įmonės siūlomi muzikos instrumentai tinka tiek besimokantiems groti tam tikru instrumentu, tiek profesionalams, kuriantiems muziką jau ilgą laiką. Su kokybiškais instrumentais išgaunamas švarus skambesys, be pašalinių trukdžių. Parduodamais instrumentais gali naudotis ir mažieji, kurie dar tik pradeda lankyti muzikos mokyklą, siekdami išmokti naujo amato. Tai labai sveikintinas pasirinkimas, kuris lavina bendrą vaiko išprusimą apie muziką, atsakomybės jausmą, padeda sutikti bendraminčių. Besimokantys bet kokio amato vaikai gyvenime sėkmingesni, geba lengviau rasti ir priimti problemos sprendimus, yra kūrybiškesni. Todėl, jei mažasis užsispyrė groti tam tikru instrumentu, šį norą verta palaikyti ir skatinti, tuo labiau, kad yra daugybė puikių instrumentų už prieinamą kainą.

Muzikos instrumentų parduotuvė siūlo klavišinius ir styginius muzikos instrumentus. Turime platų smuikų ir gitarų asortimentą. Smuikai – vieni jautriausių instrumentų, kurie traukia ne tik norinčiųjų pasigrožėti jų išskirtine išvaizda žvilgsnius, bet ir džiugina muziką mylinčiųjų ausis. Šie instrumentai gaminami iš gerai išdžiuvusios klevo, eglės, pušies medienos, siekiant išgauti ryškų, švarų skambesį. Smuikams siūlome pasirinkti specialius dėklus arba juos galime pagaminti pagal individualius pageidavimus. Gitara šiuo metu itin populiarus instrumentas, kadangi išmokus ja groti, galima akompanuoti draugų šventėse, susibūrimuose. Akustinės, klasikinės, elektroakustinės, elektrinės – platus gitarų pasirinkimas pagal kiekvieno individualius poreikius, norus ir galimybes. Prie jų galimi papildomi priedai – kubai ir efektai, derinimo tiuneriai, stovai, dėklai, skirtingoms gitaroms pritaikytos stygos.

Taip pat muzikos instrumentų parduotuvė turi gausų klavišinių su autoakompanimentu bei klavinovų pasirinkimą. Klavinovos padės išgauti autentišką, stulbinantį garsą, klavišiniais su autoakompanimentu galės groti tikrai ne vien mažieji: tai puikus pasirinkimas ir pradedantiesiems mėgėjams, ir patyrusiems meistrams, kurie gali išsirinkti gaminį su įvairiomis papildomomis funkcijomis. Prie klavišinių iškart galima sukomplektuoti reikalingus priedus: maitinimo adaptorius, specialius suoliukus, stovus. Mūsų įmonė siūlo instrumentus, kuriais malonu groti, jais išgaunamas puikus skambesys. Mūsų gaminius galima įsigyti tiek internetu, tiek parduotuvėje.