Prekių kategorijos

 

 

MUZIKOS INSTRUMENTAI

Nuostabus garsų pasaulis mus lydi kiekviename žingsnyje, muzika įprasmina tam tikrus gyvenimo momentus. Be jos neįsivaizduojamos šventės, draugų susibūrimai, muzika – kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis. Vieniems ji mažiau svarbi, o kiti – ja gyvena. Dažnai išgirdus kokią nors dainą ar melodiją atmintyje iškyla kažkurio laikotarpio prisiminimai. Teigiama, kad net ir iš kelionių geriausiai atsimename ne tik pamatytus vaizdus, bet ir tvyrojusius kvapus, išgirstą muziką.

Nuo civilizacijos pradžios garsai ir tam tikri jų deriniai padėjo žmonėms bendrauti, numanyti vieniems kitų emocijas, būsenas, jausmus, perspėti apie gresiantį pavojų. Geriausiai save išreikšti buvo galima būtent per muziką ar šokio judesius. Muzika taip pat buvo naudojama kuriant poeziją. Garso vibracijų pagalba buvo statomi pastatai, kuriuose vykdavo ritualinės apeigos, čia išgaunant norimą skambesį. Dabar garsas pritaikomas ir gydymo tikslais, o garsų terapijos poveikis dažnai lyginamas su šviesos terapija, kai žmogus pradeda geriau jaustis, išsivaduoja iš jį slegiančios būsenos. Muzikos klausymas ir kūrimas atpalaiduoja, lavina klausą, pajautą.

muzikos instrumentai

Platus muzikos instrumentų pasirinkimas

Muzika kuriama savęs realizavimo ir/ar komerciniais pardavimo tikslais. Mėgėjai muziką dažniausiai kuria savo malonumui, kartais taip prisidėdami šiek tiek pinigų prie pagrindinių gaunamų lėšų, o profesionalams tai tampa nuolatiniu apmokamu darbu ir vieninteliu pajamų šaltiniu. Norint parduoti kokybišką produktą svarbu naudoti tinkamus muzikos instrumentus, profesionalią garso įrašymo bei redagavimo techniką ir programas. Šiuolaikinė garso aparatūra ir nauji, gerą akustinę vertę turintys muzikos instrumentai gali padėti nustebinti, prikaustyti klausytoją, išlaikyti jo dėmesį, kas labai aktualu muzikos kūrėjams.

Mūsų įmonės siūlomi muzikos instrumentai tinka tiek besimokantiems groti tam tikru instrumentu, tiek profesionalams, kuriantiems muziką jau ilgą laiką. Su kokybiškais instrumentais išgaunamas švarus skambesys, be pašalinių trukdžių. Parduodamais instrumentais gali naudotis ir mažieji, kurie dar tik pradeda lankyti muzikos mokyklą, siekdami išmokti naujo amato. Tai labai sveikintinas pasirinkimas, kuris lavina bendrą vaiko išprusimą apie muziką, atsakomybės jausmą, padeda sutikti bendraminčių. Besimokantys bet kokio amato vaikai gyvenime sėkmingesni, geba lengviau rasti ir priimti problemos sprendimus, yra kūrybiškesni. Todėl, jei mažasis užsispyrė groti tam tikru instrumentu, šį norą verta palaikyti ir skatinti, tuo labiau, kad yra daugybė puikių instrumentų už prieinamą kainą.

Muzikos instrumentų parduotuvė siūlo klavišinius ir styginius muzikos instrumentus. Turime platų smuikų ir gitarų asortimentą. Smuikai – vieni jautriausių instrumentų, kurie traukia ne tik norinčiųjų pasigrožėti jų išskirtine išvaizda žvilgsnius, bet ir džiugina muziką mylinčiųjų ausis. Šie instrumentai gaminami iš gerai išdžiuvusios klevo, eglės, pušies medienos, siekiant išgauti ryškų, švarų skambesį. Smuikams siūlome pasirinkti specialius dėklus arba juos galime pagaminti pagal individualius pageidavimus. Gitara šiuo metu itin populiarus instrumentas, kadangi išmokus ja groti, galima akompanuoti draugų šventėse, susibūrimuose. Akustinės, klasikinės, elektroakustinės, elektrinės – platus gitarų pasirinkimas pagal kiekvieno individualius poreikius, norus ir galimybes. Prie jų galimi papildomi priedai – kubai ir efektai, derinimo tiuneriai, stovai, dėklai, skirtingoms gitaroms pritaikytos stygos.

Taip pat muzikos instrumentų parduotuvė turi gausų klavišinių su autoakompanimentu bei klavinovų pasirinkimą. Klavinovos padės išgauti autentišką, stulbinantį garsą, klavišiniais su autoakompanimentu galės groti tikrai ne vien mažieji: tai puikus pasirinkimas ir pradedantiesiems mėgėjams, ir patyrusiems meistrams, kurie gali išsirinkti gaminį su įvairiomis papildomomis funkcijomis. Prie klavišinių iškart galima sukomplektuoti reikalingus priedus: maitinimo adaptorius, specialius suoliukus, stovus. Mūsų įmonė siūlo instrumentus, kuriais malonu groti, jais išgaunamas puikus skambesys. Mūsų gaminius galima įsigyti tiek internetu, tiek parduotuvėje.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Gitara klasikinė ADMIRA Sara Klasikinė šešiastygė Ispaniška pilna gitara (4/4) Stygos plastiki..
109,00 EUR
 20 VATŲ GITARINIS KUBAS SU GARSO EFEKTAIS Powerful COSM onboard New acoustic simul..
169,00 EUR 129,00 EUR
KUBAS ZAR A20R acoustic  Power: 20W RMS 6,0" Speaker Plug Input for guit..
139,00 EUR 99,00 EUR
Dėklas gitarai akustinei G2W Dėklas su 1 cm pašiltinimu ir su paminkštinimu Dėklas pasiūtas iš..
24,00 EUR 21,00 EUR
Dėklas gitarai klasikinei G1K Dėklas pasiūtas iš neperšlampančios medžiagos Priekyje yra kišen..
14,00 EUR 12,00 EUR
Dėklas gitarai klasikinei G2K Dėklas su 1 cm pašiltinimu ir su paminkštinimu Dėklas pasiūtas i..
24,00 EUR 21,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
85,00 EUR 39,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
  EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGER UC 100EFEKTAS BEHRINGE..
6,00 EUR
Stygos klasikinei gitarai D'Addario EJ27N NORMALAUS TEMPIMO 1 styga - E .029 2 styga - B .0..
7,00 EUR
Gitaros derinimo tiuneris Fender 1620 mėlynas Derintojas veikia nuo vibracijos, Tiuneris yra c..
15,90 EUR
Maitinimo adaptorius Casio AD-95100LG IMPUT   -   100 - 240V ; 0,3A ..
13,00 EUR
Suoliukas klavišiniam instrumentui Discacciati Kilnojasi šoninių ratukų pagalba ..
115,00 EUR 97,00 EUR
Suoliukas klavišiniam instrumentui Discanti Kilnojasi šoninių ratukų pagalba ..
115,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/16 Smuikas vienos šešioliktosios - pats mažiausias smuikelis Komplekte yra dė..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/4 Smuikas vieno ketvirčio Komplekte yra dėklas ir strykas. Rekomenduojamas..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 1/8 Smuikas vienos aštuntosios Komplekte yra dėklas ir strykas. Rekomenduoja..
112,00 EUR 99,00 EUR
Smuikas Sanjin 3/4 Smuikas trijų ketvirčių Komplekte yra dėklas ir strykas. Rekomenduojamas..
112,00 EUR
Smuikas Sanjin 4/4 Smuikas keturių ketvirčių (pilnas) Komplekte yra dėklas ir strykas. Reko..
112,00 EUR
Dėklas saksofonui tenorui Dėklas su 1 cm pašiltinimu ir su paminkštinimu Dėklas pasiūtas iš ne..
37,00 EUR 34,00 EUR
Stovas natoms GEWA 900751 baltas GEWA (Vokietija) ..
25,90 EUR 15,00 EUR
Stovas natoms PROEL RSM 300 PROEL (Italija) ..
15,00 EUR 13,00 EUR
Stovas natoms PROEL RSM 600 PROEL (Italija) ..
20,00 EUR 17,90 EUR
Stovas klavišiniam Proel EL80 Stovo sulenkto aukštis100 cm. Stovas yra suvirintas ir tvirtas ..
23,00 EUR