Magnetinės šviečiančios kaladėlės vaikams 76 vienetu

Magnetinės šviečiančios kaladėlės vaikams 76 vienetu
Peržiūrėta: 37 Gamintojas: Hemar
Kodas: 7376 KX4771 1
Prekyboje: 6
44,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Prekės aprašymas

Magnetinės šviečiančios kaladėlės vaikams 76 vienetu

 


 

Kaladėlės – žaislai, itin populiarūs tarp vaikų ir net suaugusiųjų. Ir tame nėra nieko stebėtino!

Šios kaladėlės, kaip ir visos kitos kaladėlės, garantuoja daug fantastiškų pramogų , kurių metu galėsite konstruoti įvairias figūras ir konstrukcijas. Bet tai dar ne viskas, nes tokios linksmybės duoda ir daug naudos !

Bet kas tiksliai išskiria šiuos blokus nuo kitų?

Visų pirma – jie yra magnetiniai . O tai reiškia, kad juos sutvarkyti labai paprasta. Norint sujungti kaladėles ir nereikėtų dėti jėgos, gabalai net patys prilimpa vienas prie kito!

Antra – jie šviečia . Tokios detalės tikrai patiks jūsų mažyliui! Stebėti rankomis statomus pastatus, tviskančius šviesa, mažajam statybininkui bus nepakartojama patirtis!

Trečia – jie dideli . Specialiai didesnio dydžio kaladėlės buvo sukurtos tam, kad su jomis galėtų žaisti net mažesni vaikai. Štai kodėl šį rinkinį galite dovanoti savo mažyliui be baimės – kaladėlių dydis neleidžia jų praryti !

Ir ketvirta – jie spalvingi . Blokai yra skirtingų spalvų, be to, spalvoti rutuliai turi skirtingą mielą grafiką . Tokiam rinkiniui tikrai neatsispirs nė vienas mažylis!

Žaidimas su kaladėlėmis gerina bendrą vaiko vystymąsi . Paimant kaladėles į rankas ir jas derinant lavinami visuotinai suprantami rankiniai įgūdžiai – pirštų tikslumas, smulkioji motorika bei akies-rankos koordinacija. Tačiau intelektualiniai gebėjimai tokio žaidimo metu neapleidžiami. Vėlesnių konstrukcijų planavimas skatina intelektualinių gebėjimų ir erdvinės vaizduotės vystymąsi .

Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų , kad garantuotų, jog jis tarnaus Jūsų mažyliui tikrai ilgai!

Turinys:

Spalvoti rutuliai su paveikslėliais x20

Šviečiantys blokeliai 3 dydžių x16

Trumpi blokeliai x20

Ilgi blokai x12

Lenktos kaladėlės x8echniniai parametrai:

Plastikas: metalas, plastikas

Elementų skaičius: 76

Šviečiančių elementų maitinimas: 1,5 V baterijos (pridedamos)

Amžius: 3+

Matmenys:

Kamuolys: 4 cm

Trumpas blokas: 5,5 cm x 2,5 cm

Ilgas blokas: 9 cm x 2,5 cm

Išlenktas blokas: 7,5 cm x 2,5 cm

Pakuotė: 19cm x 13cm x 7cm

 


 

              Žaislo  pakuotės  išmatavimai  cm

 

Aukštis13
Ilgis19
Plotis7
 

    

 

 

        Žaislas atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Netinka vaikams jaunesniems negu 3 metai, nes susideda iš smulkių detalių. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose.    Gamintojas HEMAR (Lenkija)   Importuotojas - UAB Salasta I     Importuotojas - UAB Salasta