Laikrodžiai

Laikrodžiai

„Laikas kaip pinigai: nešvaistykite jo ir turėsite pakankamai.“ - teigė įžvalgus G. De Levisas – prancūzų rašytojas ir politikas. Nė vienas iš mūsų neturi išskirtinių privilegijų laiko atžvilgiu: visiems yra duotos lygiai 24val. paroje, tačiau vieni jas sugeba tinkamai išnaudoti ir padaryti daugybę darbų, o štai kitiems laiko nuolat trūksta. Kaip turėti pakankamai laiko ir viską suspėti tikriausiai daugeliui aktualios temos. Kaip to pasiekti? Svarbiausia ką galima padaryti, tai tinkamai planuoti savo laiką, o laikrodžiai yra kaip tik tas nepamainomas gyvenimo palydovus, nuo kurio reikia pradėti!

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Laikrodis rankinis Q&Q Q447 305YMOTERIŠKAS LAIKRODISCiferblatas: juodas ..
32,00 EUR 19,00 EUR
Laikrodis rankinis Q&Q Q572 305YMOTERIŠKAS LAIKRODIS  Korpusas:&nbs..
20,00 EUR 12,50 EUR
Laikrodis rankinis Q&Q Q586 105VYRIŠKAS LAIKRODIS  Korpusas: &..
22,00 EUR 10,00 EUR
Laikrodis rankinis Q&Q Q632 305YMOTERIŠKAS LAIKRODIS  Korpusas:&nbs..
14,00 EUR 8,00 EUR
Laikrodis rankinis Q&Q VQ03 009YVYRIŠKAS ar MOTERIŠKAS LAIKRODIS  Korpus..
15,00 EUR
Laikrodis rankinis Q&Q VQ50 009YVYRIŠKAS ar MOTERIŠKAS LAIKRODIS  Korpus..
12,00 EUR 8,00 EUR
Laikrodis rankinis CASIO EFA 120D 7AVEFVYRIŠKAS LAIKRODISCiferblatas: elektro..
109,00 EUR
     KORPUSAS IR APYRANKĖ   PLIENINIAILaikrodis rankinis R..
88,00 EUR
Laikrodis rankinisStorm DIDI GOLDŠalis: Anglija Ciferblatas: au..
157,00 EUR
Laikrodis rankinis Storm GLAMAPUSS GOLDKORPUSAS IR APYRANKĖ&nb..
179,00 EUR
Įvertinimų - 1
Laikrodis rankinis Storm GLIMMER XS GOLDŠalis: Anglija Cif..
144,00 EUR
Laikrodis rankinis Storm MK2 CIRCUIT BLUEKORPUSAS IR APYRANKĖ..
179,00 EUR 100,00 EUR
Sieninis kvarcinis laikrodis RHYTHM CMG 497 NR19    Laikrodžio tipas   ..
50,00 EUR

Laikrodžiai – pirmasis žingsnis mokantis sėkmingai planuoti savo laiką

Laiku spėjantys atlikti suplanuotus darbus, atvykti į reikiamas vietas žmonės įrodo, jog yra suinteresuoti atliekama veikla. Mokantis planuoti savo laiką asmuo visada atrodo atsakingesnis, todėl jam patikimos svarbesnės užduotys. Dažnai matome, jog aktyviai dirbantys žmonės ir laikrodžiai – neatsiejami vienas nuo kito, atsakingas žmogus nė dienos nepraleidžia be jo – tai jiems leidžia stebėti, kiek laiko reikia norint atlikti numatytus darbus bei pagal tai planuoti kitas veiklas. Laikrodžiai padeda išvengti laiko nuovpkos netekimo, dėl ko gali nukentėti visi tą dieną suplanuoti darbai.

Mūsų įmonėje parduodami laikrodžiai – tai patikimų gamintojų, kokybiški, stilingi, rankiniai, sieniniai, pastatomi laikrodžiai ar žadintuvai. Rankiniai laikrodžiai ne tik padeda tiksliai susiplanuoti savo veiklą, bet yra puikūs aksesuarai, kurie tinkamai parinkti tinka prie bet kokio aprangos stiliaus. Parduodami CASIO, Romanson, Storm, Q&Q firmų moteriški bei vyriški madingi laikrodžiai, iš kurių didelės pasiūlos galima išsirinkti kasdienai, darbui ar šventinei progai tinkantį gaminį. Kasdienai ar darbui geriausi variantai yra ne itin puošnūs, bet kokybiški laikrodžiai su patogia odine ar metaline apyranke, o šventei verta pasirinkti prabangesnį, gal net auksu dengtą, puoštą aksesuarą.

Laikrodžiai – itin subtilus aksesuaras

Laikrodžiai, kuriais prekiaujame skiriasi savo techniniais parametrais, išvaizda. Stengiamės pateikti kuo įvairesnį asortimentą, iš kurio kiekvienas išsirinks asmeniškai labiausiai patikusį gaminį. Parduodame sieninius Rhythm ir Perl, bei pastatomus: mechaninius ir kvarcinius laikrodžius. Juos lengvai priderinsite prie modernaus interjero stiliaus ar dailiai įkomponuosite klasikiniame. Mūsų internetinėje svetainėje laikrodžiai yra įvairių formų, tipų, raštų, spalvų, pagaminti iš kokybiško medžio ar stiklo, su patvariais mechanizmais. Jei nenusprendžiate, ką padovanoti draugams ar artimiesiems įkurtuvių proga, laikrodžiai gali būti puikus variantas.

Be ko daugelis negalime pradėti savo ryto: kavos, arbatos, rytinio dušo atgaivos? Tačiau pirmiausia, kad prabustume iš nakties ar popiečio miego, mums būtinas žadintuvas! Taip, daugelio nemėgstamas, tačiau itin reikalingas daiktas. Dabar jau sunku įsivaizduoti, kaip žmonės keldavosi patekant saulei, vos pragydus gaidžiams. Mūsų gyvenimo ritmas diktuoja kitas sąlygas, prie kurių norime ar ne, turime derintis. Kad žadintuvas reikalingas neabejojame nė vienas, o jo svarbą nuo seniausių laikų įrodo ir tai, kad iki tol, kol jis buvo sukurtas, buvo populiari žadintojo profesija. Žmogus už pinigus eidavo pas jį nusamdžiusius žmones, belsdavo į langus ar duris, kol šie atidarydavo. Mes galime pasiūlyti kvarcinius, elektroninius ar radijo žadintuvus. Jei Jums reikia tik žadinimo funkciją atliekančio įrenginio, rinkitės kvarcinį žadintuvą. Elektroniniai ir radijo žadintuvai/laikrodžiai be pagrindinės funkcijos dar gali rodyti lauko ar kambario temperatūrą, drėgmės lygį ir suteikia galimybę klausyti radijo. Jie laiką rodo, net jei nėra elektros, puikiai funkcionuoja su baterijomis. .

Parduodami laikrodžiai yra su tvirtu plieniniu korpusu, kvarciniu mechanizmu, atsparūs smūgiams, vandeniui, todėl tai patvarūs gaminiai, kurie pasižymi funkcionalumu, praktiškumu. Esant poreikiui galimi laikrodžiai su naktį šviečiančiomis rodyklėmis. Mes siūlome aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą, kuriems suteikiama ilgalaikė 12 ar 24 mėn. garantija.