GARSO APARATŪRA

Muzika daugelio gyvenime užima svarbią vietą, be jos sunku įsivaizduoti šventes, draugų susibūrimus. Muzikos neišvengiame – ji lydi mus visais gyvenimo tarpsniais, įvairiose vietose: namuose, automobilyje, parduotuvėje, darbe ir kt., ypač dabar, kai sukurta tiek išmaniųjų, patogių įrenginių, kuriuos paprasta pasiimti kartu su savimi. Dažnai išgirdus tam tikrą dainą ar melodiją, ji asocijuojasi su reikšmingu įvykiu, primena įsimintiną laikotarpį ar momentą, sukelia mūsų emocijas. Naujausios technologijos suteikia progą kurti išskirtinio garso, efektų kupiną įvairių stilių muziką, kurios skambesys geriausiai atsiskleidžia per tinkamai pasirinktą garso aparatūrą.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Aktyvi garso sistema Party 15LED su akumuliatoriumiJūsų vakarėliams15" - 38 cm. - 800W SU US..
185,00 EUR
Aktyvi garso sistema Party 8LED su akumuliatoriumiJūsų vakarėliams300W SU USB, BLUETOOTH, FM..
79,00 EUR
Aktyvi garso sistema QX12PA su akumuliatoriumiViena iš populiariausių prekių vasarą. Galinga ko..
280,00 EUR
Įvertinimų - 2
Aktyvi garso sistema QX15PA su akumuliatoriumi  Model QX15PAPower Supply 22..
320,00 EUR
Stovas garso kolonėlei Proel FRE300BKStovo sulenkto aukštis 132 cm.Pastatyto stovo aukštis -..
35,00 EUR
Aktyvi kolonėlė IBIZA XTK8AStiprintuvas integruotas. Galimybė prijungti 2 mikrofonus ir grotuvą,..
122,00 EUR
 Aktyvi kolonėlė DISCO15AMP 3-Way . Stiprintuvai integruoti kolonelese, 1 koloneles galia..
169,00 EUR
Įvertinimų - 3
Karaoke stiprintuvas 2x 50W USB ATM2000USB Description:1 x USB/SD input with con..
74,00 EUR
Mikšerinis pultas  YAMAHA MG06X 6  kanalų mikšerinis pultas2 Mic I..
159,00 EUR
Įvertinimų - 2
Mikšerinis pultas JB SYSTEMS PRO16X5 mixing channels1 mic, 2 phono and 2 CD/l..
67,00 EUR
Balso efektų procesorius Lexicon MX200  Stereo garso efektų procesorius.32 skait..
199,00 EUR
Garso plokštė kompiuteriui MINI MIDI ALESIS IQ HUB  Portable 2-channel audio interfa..
80,00 EUR

Mūsų įmonė siūlo įvairią garso aparatūrą, prie kurios galima priderinti visus pasirinktus priedus, stulbinančiam garsui išgauti, tai: garso kolonėles, mikrofonai, stiprintuvai, mikšeriniai pultai, visi kiti prietaisai ir jų priedai, kurie padeda kurti ar klausytis norimos muzikos. Garso aparatūra internetu namuose padės sukurti įspūdingą garsą, padidins televizoriaus, namų kino galimybes, todėl kambaryje žiūrėdami filmą jausitės it kino salėje. Didelės raiškos garsas padeda įsijausti. Profesionali, kokybiška, patvari įranga patenkins ne tik įprastinius kasdienius, bet ir muzikos mėgėjų poreikius, skirtingų gamintojų įrenginiai pateisins net ir profesionalų lūkesčius. Universalios jungtys leis sujungti pasirinktą įrangą stipresniam, tikslesniam garso efektui išgauti.

Garso kolonėlės pasižymi skirtingu galingumu, todėl galima pasirinkti Jūsų poreikius tenkinančią techniką su daugiau ar mažiau garso. Jas galima naudoti vienas arba kartu su pasirinktu stiprintuvu. Savo asortimente turime trijų rūšių kolonėles: aktyvias, pasyvias ir kolonėles SUB. Aktyvios kolonėlės yra su integruotu stiprintuvu, kur viskas suderinta ir paruošta naudojimui. Pasyvios kolonėlės be stiprintuvo, todėl galima sujungti su pasirinkto galingumo prietaisu. Kolonėlės SUB pravers ten, kur būtina kokybė ir išskirtinis garsas. Kolonėlės pasižymi stipriu, tačiau labai švariu garsu.

Apie kokius priedus verta pagalvoti įsigyjant garso aparatūrą?

Norintieji stipresnio efekto klausantis mėgiamos muzikos ar žiūrint įdomų filmą, gali pasirinkti ir priderinti visus reikalingus priedus. Galingi ar mažesnio galingumo stiprintuvai užtikrina tikslų, švarų, kokybišką skleidžiamą išraiškingą garsą. Kompaktiškas korpusas, galimybė išjungti, įjungti ribotuvus – stiprintuvus daro dar paklausesnius rinkoje. Juose taip pat integruota perkrovos ir trumpojo sujungimo apsauga bei apsauga nuo karščio, kas neleis perkaisti visai sistemai. Pasilinksminimui ir smagiam laiko praleidimui su draugais puikiai tiks karaokė aparatūra ir mikrofonai. Tai garantuos nepamirštamus įspūdžius, smagiai praleistą popietę ir labai daug teigiamų emocijų. Galima įsigyti karaokę su dviejų mikrofonų komplektu arba karaokę-stiprintuvą, kuris yra galingesnis, tačiau prie jo dar reikės atskirai prijungti norimus mikrofonus. Platus mikrofonų pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam muzikos mėgėjui ar profesionalui pasirinkti jo lūkesčius atitinkantį prietaisą. Belaidis variantas leidžia dainavimo ar kalbėjimo metu laisvai judėti, nesibaiminant užkliuvimo.

Mūsų įmonė siūlo įvairių modelių, elegantiškus, išsiskiriančius puikiu garsu įrenginius su visais reikalingais priedais. Patogiam prietaisų laikymui siūlome laikiklius ir stovus specialiai pritaikytus garso kolonėlėms, mikrofonams. Jei prireikia galima įsigyti papildomų laidų sujungimui. Nereikėtų jaudintis, jog didelės garso kolonėlės ar stiprintuvai užgoš namų erdvę, gadins bendrą vaizdą, kadangi aparatūros išvaizdą galima priderinti prie namų dizaino ar kitos turimos technikos. Parduodama įranga skirtingo dizaino, tinkančio tiek prie klasikinio, tiek modernaus interjero stiliaus. Garso aparatūra internetu puikus sprendimas norint įsigyti garso įrangą neišvykstant iš namų. Čia ramiai, be pašalinių trukdžių, pasirinksite planuojamus gaminius, kuriuos greitai pristatysime Jums į namus nemokamai. Mūsų konsultantai visada pasirengę konsultuoti ir patarti rūpimais klausimais. Parduodama kokybiška garso aparatūra yra su garantija, todėl, esant nesklandumams, ar sugedus, galėsite nesijaudinti, mes pasirūpinsime pakeitimu ar remonto darbais.