Kodėl elektrinis dviratis

Paskelbė salasta 2022.03.09 0 Komentarai

Kodėl elektrinis dviratis?

 

Jūs mėgstate aktyvų laisvalaikį, o gal kasdien norite konfortiškai važinėti – susipažinkite su elektriniais dviračiais! Kokybiškas, itin komfortiškas, aktyvus judėjimas pagal jūsų ritmą - puikus pasirinkimas - elektrinis dviratis. Nesvarbu, ar planuojate keliones mieste, ar gamtoje – su elektriniu dviračiu ilgesnius atstumus ir įkalnes įveiksite lengviau! Taip pat, daug lengviau galėsite judėti prastu oru. Elektriniai dviračiai varomi kartu ir jūsų fizine jėga, ir kelių šimtų vatų galios variklio, maitinamo akumuliatoriumi. Taigi, kokį elektrinio dviračio modelį pasirinkti ir į ką atkreipti dėmesį?

Įvertinkite atstumus, kur ir kiek ketinate važiuoti ir taip išsirinkite tinkamiausią baterijos tūrį. Taip pat, atkreipkite dėmesį į dviračio svorį Elektrinio dviračio tipą ir dydį rinkitės taip pat kaip ir įprastą dviratį.
Elektriniu dviračiu yra laikomas dviratis kurio variklio pagalba neviršija 25 km/h ir variklis tik padeda mynimui. Taip vadinami PEDALEC tipo dviračiai.
Jei dviratis važiuoja tik variklio pagalba (neminant) jis nelaikomas elektriniu dviračiu. Tada tokiam dviračiui reikia draudimo, valstybinių numerių ir varuotojo teisių. Tokiu dviračiu negalima važiuoti dviračių takais
Viso to nereikia jei Jūs važiuojate tikru elektriniu dviračiu.
Mūsų parduotuvėje rasite tik elektrinius dviračius (pedalec tipo) Jiem galioja tos pačios taisyklės kaip ir įprastam dviračiui.

 

Leave a Comment