Siūlome D A R B Ą

 

 Parduotuvei  "Salasta" (Trigrašis)   pastoviam darbui reikalingi: 

Pardavėja(s) - konsultantas(ė) Jei esi remontavęs, arba krapšteisi prie savo dviračio, domiesi dviračių sportu, ar net sportuoji su dviračiu ir tau šita veikla patinka ...   Dviračių pardavėjas dirba su kasos aparatu, konsultuoja pirkėjus, pildo dviračio registro sistemą, seka užsakymus įmonės internetinėse parduotuvėse, pildo garantijas, išrašo sąskaitas, pildo lizingo sutartis, paruošia dviračius siuntimui klientams pirkusiems internetu, pardavinėja dviračių detales ir aksesuarus, daro dviračių dalių užsakymus, pildo pageidaujamų prekių sarašą, prižiūri dviračių ir dviračių dalių skyrius. Taip pat dviračių pardavėjas turi išmanyti ir sugebėti prekiauti visoje prekybos salėje. Darbas didmeniniame sandėlyje, dviračių atrinkimas ir išsiuntimas didmenininkams. Viso to išmokstama pamažu. Svarbiausia išmanyti apie dviračius ir jų dalis.

Dviračių remonto meistras: dviračių priėmimas iš klientų, dviračių remontas, garantinių dviračiu taisymas, konsultavimas ....

Įdarbinimas nuo Kovo mėnesio

Atlyginimas darbuotojui - nuo 450 Eur + (mokami priedai)

Atlyginimas specialistui - nuo 600 Eur + (mokami priedai)

*          Jūsų laukia draugiškas kolektyvas, laiku mokami atlyginimai, visos socialinės garantijos, patogus darbo laikas, galimybė tobulėti.

*          Karjeros galimybė: - pardavėjas - pardavėjas, vadybininkas - vadybininkas - parduotuvės vadovas ...

Laukiu išsamaus CV - info@salasta.lt

Direktorius Stasys Pronckus 8 650 77880