Prekių kategorijos

YAMAHA Arios YDP 143 R Klavinova

YAMAHA Arios YDP 143 R Klavinova
Peržoūrėta: 2805 Gamintojas: Yamaha
Kodas: 143R
Prekyboje: Užsakyti iš anksto
899,00 EUR 699,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

YAMAHA Arios YDP 143 R Klavinova

Kaip ir kiekvienais metais YAMAHA pristato atnaujintus elektrinius pianinus - klavinovas. Jau visi muzikos mokytojai ir muzikantai pripažįsta, kad tai tinkamiausias instrumentas pradedančiam pianistui. Elektrinio pianino privalumai prieš mechaninį: jo niekada nereikės derinti. jį lengva transportuoti. Pianinas lengvai atskiriamas nuo stovo ir net vienas žmogus Jums lengvai užneš šį instrumentą ir į 5 aukštą. Pagrojęs savo mėgiamą melodiją, muzikantas turi galimybę ją dar kartą paklausyti ir surasti savo grojimo klaidas (įrašymo funkcija). Ir vienas didžiausių privalumų - ausinių lizdas. Muzikantas galės groti visai šalia jūsų (užsidėjęs ausines), o jūs tuo metu mėgausitės savo mėgiamu serialu per TV, Yra skeptikų , kurie bando sakyti, kad klavišų klampumas neatstoja mechaninio pianino. Jie tiesiog dar nepabandė groti YAMAHA YDP 143 :)

(tai atnaujinta YDP 142 versija) 88 (GH) klaviatūra, kurios skambesys paimtas iš nugalėtojo titulą daugelyje didžiausių pasaulio salių pelniusio koncertinio Yamaha Full Concert Grand Piano "CFIIIS". Pasirinktas aukščiausios klasės pianino garsas, norint perteikti skambesio natūralumą. AWM Dynamic Stereo Sampling sistema perteikia dar natūralesnį skambesį. . 6 balsų; 128 polifonija, efektai: dual/layers, reverb; 10 Demo dainų, 50 gamyklinių dainų.  Įrašymo takeliai 2: . Jungtys: 2 ausinių ir 1 Midi IN/Out. Metronomas, transponacija: nuo -6 iki 0, 0 iki +6; garsiakalbių galingumas 6W x 2. Svoris 38 kg. Spalvos: tamsiai ruda, šviesiai ruda, balta. 

Yamaha Arius YDP-143 Klavinovą suteikia autentišką akustinio pianino toną. Graded Hammer Standard technologija šiam instrumentui suteikia tikroviška klavišo paspaudimo jausmą.

Plotis: 1357 mm

Aukštis: 815 mm

Gylis: 422 mm

Svoris: 38.0 kg

Klavijatūros tipas: GHS

Polifonija: 192

Tembrų kiekis: 10

Aidas: 4 tipų

Akustinė kontrolė: Yra

Integruoti kūrinai: 10 Demo kūrinių ir 50 Pianino kūrinių

Prekės konsultantas        8 650 77880     info@salasta.lt

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):