Apie mus

Sveiki apsilankę "Salasta.lt"

UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 12 dieną. Įmonė gerai žinoma kaip IĮ TRIGRAŠIS. Uždaraja akcine bendrove tapome 2011.01.26. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė ir mažmeninė prekyba)

Turime didelę patirtį prekyboje.  Čia dirba savo darbą išmanantys darbuotojai. Tai ne tik internetinė parduotuvė, bet ir realiai veikiančios parduotuvės, kuriose visas prekes galite pamatyti išreklamuotas. Reikia tik aplankyti gražų Žemaitijos miestelį Plungę. Mes tikrai žinome ką parduodame. Parduotuvės šūkis: - "Jei dabar prekės nėra lentynoje,  dar nereiškia kad rytoj jos ten nebus".

Mūsų kolektyvas įsiklauso į jūsų pageidavimus ir lūkesčius ir pasiruošęs padaryti viską, kad jūs rastumėte tai ko jums reikia. Mūsų kolektyvo šypsena - nemokama. Jūsų patogumui sukūrėme ir šitą svetainę. Dabar galite neišėję iš namų pasižvalgyti po mūsų parduotuvę ir net apsipirkti. 

Jei turite klausimų, skambinkite - 8 650 77880, 8 630 07962    (darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.) Prekes pirkti galite 24 valandas pe parą, septynias dienas pe savaitę. Įmonės rekvizitai - KONTAKTAI